Usługi dla Turystów

Odpoczywaj w Zakopanem w tradycyjny sposób!

zakopane domki

Zakopane jest jednym z najbardziej obleganych miast turystycznych w kraju. Szacuje się, że w ciągu całego roku przyjeżdża aż 3 miliony zwiedzających!

Wczasy dla seniora w górach

apartamenty wisła

Wakacje kojarzą nam się wyłącznie z letnim i słonecznym wypoczynkiem. Wiele jest osób, które decydują się na wypoczynek w innym terminie niż popularne urlopowe miesiące.

Obozy dla najmłodszych

Obóz dla dziecka

W okresie wakacyjnym większość rodziców stara się zapewnić swoim pociechom jak najwięcej atrakcji, decydując się na wykupienie zorganizowanego wyjazdu. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach możemy liczyć na bardzo szeroki wybór tego typu ofert turystycznych, wśród których można znaleźć między innymi obozy językowe. Często są to wyjazdy organizowane sezonowo, a niekiedy są to propozycje dostępne przez cały rok. Dzięki temu rodzic nie ma problemów z odnalezieniem atrakcyjnych ofert, mając na uwadze przede wszystkim preferencje swojej pociechy.

Ubezpieczenia turystyczne podczas wyprawy w góry

Ubezpieczenie to umowa, jaka zostaje zawarta między firmą ubezpieczeniową, a konsumentem. W momencie, gdy klientowi przytrafi się wypadek zawarty w umowie ubezpieczenia wówczas firma ubezpieczeniowa ma obowiązek wypłacić ustaloną sumę ubezpieczenia.