Usługi dla Turystów

Najlepsze miejsca na spływy kajakowe w Dolinie Bobru

kajaki

Rzeka Bóbr jest największym lewobrzeżnym dopływem Odry. Jej źródło znajduje się na terenie Czech, ale to przez Polskę przebieg najpiękniejszy jej fragment. Park Krajobrazowy Doliny Bobru rozciąga się między Jelenią Górą a Lwówkiem Śląskim. Jest to urokliwe miejsce, które zachwyca pięknymi krajobrazami. Rzeka Bóbr to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych szlaków wodnych w całej Polsce, które cieszy się dużą popularnością wśród miłośników kajakarstwa. Dolina Bobru to idealne miejsce zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych kajakarzy.

Odpoczywaj w Zakopanem w tradycyjny sposób!

zakopane domki

Zakopane jest jednym z najbardziej obleganych miast turystycznych w kraju. Szacuje się, że w ciągu całego roku przyjeżdża aż 3 miliony zwiedzających!

Wczasy dla seniora w górach

apartamenty wisła

Wakacje kojarzą nam się wyłącznie z letnim i słonecznym wypoczynkiem. Wiele jest osób, które decydują się na wypoczynek w innym terminie niż popularne urlopowe miesiące.

Obozy dla najmłodszych

Obóz dla dziecka

W okresie wakacyjnym większość rodziców stara się zapewnić swoim pociechom jak najwięcej atrakcji, decydując się na wykupienie zorganizowanego wyjazdu. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach możemy liczyć na bardzo szeroki wybór tego typu ofert turystycznych, wśród których można znaleźć między innymi obozy językowe. Często są to wyjazdy organizowane sezonowo, a niekiedy są to propozycje dostępne przez cały rok. Dzięki temu rodzic nie ma problemów z odnalezieniem atrakcyjnych ofert, mając na uwadze przede wszystkim preferencje swojej pociechy.

Ubezpieczenia turystyczne podczas wyprawy w góry

Ubezpieczenie to umowa, jaka zostaje zawarta między firmą ubezpieczeniową, a konsumentem. W momencie, gdy klientowi przytrafi się wypadek zawarty w umowie ubezpieczenia wówczas firma ubezpieczeniowa ma obowiązek wypłacić ustaloną sumę ubezpieczenia.