Wypoczynek w Tatrach

6 najważniejszych zasad bezpieczeństwa na stoku

deska snowboardowa

Wybierając się na narty lub snowboard, cieszymy się perspektywą białego szaleństwa, zabawy i satysfakcji wynikającej z uprawiania zimowego sportu. By taki wypad był jednak udany, musimy pomyśleć również o kwestiach bezpieczeństwa. Nierzadko słyszy się przecież o przeróżnych wypadkach na stoku, które niekiedy kończą się złamaną nogą lub dużo poważniejszymi obrażeniami.

Planowanie podróży od A do Z

australia wycieczki

Polacy coraz częściej podróżują. Kiedyś średnio Polacy wyjeżdżali na wakacje raz w roku, a obecnie? Obecnie jest to średnio dwa razy w doku. By wakacje były udane musimy sobie nasz wymarzony urlop dokładnie zaplanować. Pierwsze co musimy wiedzieć to miejsce dokąd chcemy się udać? Czy będzie to wycieczka krajowa, po Europie, a może nawet na inny kontynent.

Boże Narodzenie w Tatrach

Od lat rośnie liczba Polaków decydujących się na spędzanie świąt poza rodzinnym domem. Nawet czas Bożego Narodzenia, tradycyjnie kojarzony z wigilijną kolacją i spędzaniem czasu z najbliższymi, staje się dla wielu osób okazją do wyjazdu.

Górska agroturystyka – szlaki dla turystów i noclegi

Polskie góry obfitują w wielką liczbę atrakcji – począwszy od znanych, atrakcyjnych i pięknie położonych miast, miasteczek oraz wsi, skończywszy na lokalnych potrawach, które dostępne są tylko w jednym, jedynym miejscu.

Zabiegi SPA w Tatrach

Jeszcze powszechniejsze są w tej chwili działania oferowane przez ośrodki SPA. Na mapie kraju pojawia się ich jeszcze więcej, umożliwiają coraz większy zakres zabiegów, które pozwalają polepszenie samopoczucia w niemal każdym elemencie.